Domácí nastoupili pouze v sedmi lidech, v 52. minutě se utkání ukončilo

6. P. Petscher , 34. P. Petscher - 15. P. Cába , 17. R. Kaprál , 26. R. Kaprál , 30. P. Cába , 35. P. Cába , 40. P. Postl , 44. M. Mrázik (vl.) , 48. L. Fučík
24

Frymburští nesehnali před utkáním dostatečný počet hráčů, a tak nastoupili pouze v devítí lidech. I přes výraznou početní převahu Chvalšiny prohrávaly, poté však spustily brankostroj a skóre v 52. minutě, kdy se utkání po odchodu zraněného domácího Ribára ukončilo, bylo 2:8.

Petscher poslal domácí překvapivě do vedení, hosté poté spustili brankostroj

Skóre utkání se poprvé měnilo již v šesté minutě, a kdo by předpokládal, že do vedení šly Chvalšiny, tak byl na omylu. První branku zápasu totiž vstřelil domácí Petr Petscher 1:0. Vyrovnání však přišlo o devět minut později z kopačky Petra Cáby a bylo to 1:1. Dvě minuty nato už hosté vedli, když Radovan Kaprál vstřelil svůj čtvrtý gól v sezoně a v šestadvacáté minutě vstřelil i svůj pátý - 1:3. Následně se měnilo skóre ve 30. minutě, kdy se podruhý trefil Petr Cába a hattrick završil v pětatřicáté minutě - 1:5. Poté korigovali domácí zásluhou Petra Petschera, který se prosadil podruhé v zápase - 2:5. Hosté však ještě dvěma góly do konce druhé půle navýšili svůj náskok na 2:7. Pod brankami byli podepsání Postl a domácí Mrázek, který si vstřelil smolně vlastní gól.

Fučík skóroval, poté se utkání ukončilo

Poslední zásah utkání měli na svědomí opět hostující fotbalisté, a to konkrétně Lukáš Fučík, který upravil na konečných 2:8. Utkání rozhodčí ukončil ve dvaapadesáté minutě po odchodu zraněného Ribára ze hřiště. Zápas nemohl pokračovat z důvou nízkého počtu domácích hráčů - jejich počet totiž klesl pod sedm. Chvalšiny se tak díky vysoké výhře vyhouply do čela okresního přeboru. Naopak Frymburští zahřívají s jedním vítězstvím předposlední příčku před nulovým Přídolím.

TJ Sokol Chvalšiny
Zbyněk Ginzel, trenér: Zápas ve Frymburku byl ovlivněn domácím klubem, kdy nastoupili do zápasu jen s devíti muži. Utkání bylo ukončeno v 50. minutě pro nedostatek hráčů domácích za stavu 2-8. Z tohoto důvodu zápas nehodnotím.

FC Šumava Frymburk B
J. Salzer [-] - P. Píšek [-] , V. Tomka [-] , J. Ribár [-] , P. Petscher [-] , M. Glos [-] , P. Tichovský [-] , M. Mrázik [-] , Z. Bláha [-] , D. Antl [-] , K. Malák [-]

L. Schwarz [-] - P. Cába [-] , R. Kaprál [-] , P. Zwifelhofer [-] , L. Fučík [-] , P. Postl [-] , P. Sluka [-] , M. Postl [-] , J. Fic [-] , M. Kamenský [-] , T. Holas [-]

ŽK: 49. P. Petscher .
Hráči zápasu: P. Petscher - P. Cába .
Počet diváků: 64. Rozhodčí: Komzák Zdeněk - MERTL Vlastimil (N), DECARLI Vojtěch (N).