2.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Čtyřgólový koncert Borku odneslo Mokré

15. O. Dosek , 52. L. Kolouch , 59. R. Beneda (vl.) , 62. R. Horejš - 7. P. Štumbauer
20

České Budějovice – Zápas dvou rozdílných poločasů se uskutečnil na českobudějovickém Borku. Domácí hostili Mokré a zatímco úvodní půle byla hodně vyrovnaná, ta druhá přinesla dominanci domácího týmu, který pohodlně zvítězil 4:1.

TJ Mokré
Petr Štumbauer (hráč): K zápasu není moc co říct. Někteří hráči nepřišli, někteří měli náhlou virózu.takže jsme zápas museli odehrát v deseti. Klucí co přišli to odmakali a první půli nedali Borku nic zadarmo. Bohužel v druhé půli začaly docházet síly a hned z kraje jsme si nechali dát tři branky. Zbytek zápasu se jen dohrával. Nej. hráči určitě v bráně D. Hrádek a T. Balík na křídle.