3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Souboj nováčku dopadl lépe pro Studenou

20

Rozjeté České Velenice přivítali na svém hřišti Studenou. Velenice byli celý zápas aktivnější, bohužel se jim nepodařilo dát branku a Studená si odvezla vítězství.

Zranění v prvním poločase

Do zápasu vstoupili lépe České Velenice, bohužel hned ve čtvrté minutě se zranil Jiří Mikl, který byl odnešený na nosítkách a na hřiště se místo něj dostal Pavel Arvaj. Velenic byli nadále aktivnějším týmem, ale bohužel jim drhla koncovka. Ve 25.minutě Studená rychle rozehrála standartní situaci, což Velenická obrana nezachytila a Studená šla do vedení, když se trefil Šimánek. Velenice se dál hnaly za vyrovnáním, ale stále se jim nepodařilo dát branku a do kabin se šlo za stavu 0:1

Velenicím se nepodařilo vyrovnat

Velenice se hned po úvodu druhého poločasu snažili vyrovnat, ale vyrovnávací branka stále nepřišla. Několik velkých šancí měl Zemánek,Samec,Kopecký,Fiala. V 81.minutě se Studená dostala po dlouhé době na polovinu Velenic a kopala rohový kop. Studená rozehrála na přední tyč, kde stál Michal Filip, ale bohužel míč se po jeho odkopu dostal zpět k Pelejovi. Pelej vrátil míč na zadní tyč, kde se míč po pár odrazech dostal opět k Šimánkovi a ten se z úhlu dokázal po druhé trefit. Velenice už hrály vabank, když dopředu poslaly stopera Srpka, ale zápas už nedokázaly zdramatizovat. Studená se teda odvezla 3 bod.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho ( vedoucí mužstva): e Studenou jsme chtěli potvrdit tři body z Kardašky. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a velmi nebezpeční. Vytvořili jsme si několik tutových šancí, kdy největší z nich skončila na tyči studenské branky. Někdy jsme zapomínali na zadní vrátka a to se nám vymstilo, kdy z ojedinělé šance dostal Šimánek hosty do vedení. Ve druhé půli jsme chtěli dát rychle branku a vytvořili jsme si ještě větší tlak. Hosté se na naší polovinu hřiště dostávali spíše sporadicky a naši hráči se předháněli v tom, kdo spálí větší tutovku. Největší měl Venca Samec, kdy překonal vše co mu stálo v cestě, ale míč skončil opět na tyči studenské branky. Místo, abychom utkání otočili, tak nás po naší chybě opět potrestal Šimánek. Toto utkání mohlo klidně skončit 8 : 3 a i kdybychom hráli do půlnoci, tak bychom branku stejně nevstřelili. Bohužel, takový je fotbal a ne vždy vyhraje lepší tým. Studená měla tentokrát to fotbalové štěstíčko na své straně.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Vezeme velmi důležité tři body z venku, je však nutno dodat, že jsme nebyli lepším týmem. První půle byla ještě vyrovnaná, měli jsme velmi nebezpečné výpady a mohli dát i více než jeden gól. V druhé půlce nás od nějaké 60. minuty domácí jasně přehráli, my jsme jen díky zarputilosti a soustředěnosti do poslední minuty udrželi čisté konto. Kluci dřeli až do konce a odměnou jim byly tři body. Myslím, že domácí, i kdyby se hrálo do půlnoci, tak ten gól nedají. Měli jsme štěstí, že veleničtí selhali v koncovce. Tyto body nyní ale musíme potvrdit v domácím zápase, pak mi budou dávat smysl.

T. Maroušek [-] - M. Fiala [-] , M. Banašík [-] (46. P. Sokol [-] ) , T. Kopecký [-] , J. Mikl [-] (4. P. Arvaj [-] ) , V. Samec [-] , R. Banašík [-] (67. R. Mikudim [-] ) , F. Dvořák [-] , M. Srpek [-] , P. Zemánek [-] , M. Filip [-]

FK Studená
O. Kadlec [-] - D. Adamec [-] , M. Bartoň [-] (79. M. Šimánek [-] ) , O. Dokulil [-] , L. Makovička [-] - J. Šára [-] (70. P. Maška [-] ) , T. Přibyl [-] , M. Pelej [-] , O. Doležal [-] (84. R. Popelínský [-] ) - J. Šimánek [-] (89. P. Šimek [-] ) , K. Mitas [-] -

ŽK: 58. M. Filip - 43. O. Doležal , 61. D. Adamec .
Místo: České Velenice. Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kocina Martin - BLAŽEK Vladislav, KOŘÍNEK Luboš.