3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

Zápas byl zrušen

Ledenice přehráli Klikov 12:0, protože soupeř přijel v sedmi lidech

2. M. Bez , 10. M. Kadlec , 12. M. Bez , 18. J. Fencl , 24. J. Pavlík , 27. T. Lamáček , 30. J. Kubec , 34. J. Kubec , 35. L. Winkler , 38. M. Kadlec , 40. M. Kadlec , 42. M. Bez
19

Do Ledenic přijel Klikov, který měl velké problémy se sestavou a přijel pouze se sedmi hráči. Ze zápasu se staly gólové hody Ledenic a zápas se za stavu 12:0 v poločase nedohrál.

Dvanáct branek Ledenic

Zápas byl od začátku jednoznačný, když už ve druhé minutě se trefil Bez, který se svým spoluhráčem Kadlecem vstřelili hattriick. Dvě branky dal Kubec. O další branky se postarali Fencl,Winkler,Lamáček a Pavlík.

Druhý poločas se nehrál

Do druhého poločasu Klikov nenastoupl a zápas se ukončil za stavu 12:0

TJ Slavoj Ledenice
Stanislav Jindra (trenér): K utkání není co dodat. Nás sice trápí absence hráčů kvůli zdravotním problémům nebo práci, Klikov je na tom ještě hůře. Klobouk dolů, že soupeř dokázal do zápasu nastoupit a odehrát se ctí první poločas. Utkání házíme za hlavu a soustředíme se na těžké derby v Olešnici.

J. Mařík [-] - M. Volf [-] , J. Pavlík [-] , M. Bez [-] , T. Lamáček [-] , D. Fyrbach [-] (35. F. Kopecký [-] ) , L. Winkler [-] , M. Kadlec [-] , J. Princl [-] , J. Kubec [-] , J. Fencl [-]

TJ Blesk Klikov
L. Šroub [-] - J. Lochman [-] , A. Novodvorský [-] , L. Michal [-] , J. Střítecký [-] , J. Racz [-] , T. Novodvorský [-]

Místo: Ledenice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Devera Radek - SAIDL Radek, ZEVL Karel.