13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Volyně doma remizovala se Sedlicí, ale i tak je šest zápasů po sobě neporažena

28

Volyně už šest zápasů po sobě nepoznala hořkost porážky. Tomu bylo i nyní proti Sedlici, kdy doma remizovala po brankách v první polovině.

Každý tým dal po jedné brance

Domácí Volyně před zápasem nepoznala porážku už pět zápasu v řadě. A v prvních dvaceti minutách to vypadalo, že si tuhle bilanci prodlouží, protože začala lépe a šla do vedení po brance Filipa Gašpara. Jenomže potom se zdálo, že Volyni ten gól spíše uškodil a iniciativu začali přebírat hosté. Sedlice se dostávala více do hry a na 1:1 vyrovnal ve 27. minutě Michal Sladký.

Sedlice si pohlídala bod

Ve druhé půli se Volyně snažila s výsledkem něco udělat, ale každé akci něco scházelo. Nakonec se musely týmy rozejít po bodu.

Příští kolo jede Volyně na sledovaný zápas do Strunkovic. Sedlice doma přivítá Dražejov.

SK Slavoj Volyně
Libor Žák, trenér: Utkání se Sedlicí jsme nezvládli, očekával jsem, že nemůžeme v dobrých výkonech pokračovat a vše se naplnilo. Takový kádr abychom jen vyhrávali nemáme. Hráli jsme dobře 17 minut a pak přenechali iniciativu hostům. Druhá půle byla ve znamení našeho platonického tlaku a hosté si zkušeně pohlídali bod. Ale zase na druhou stranu jsme alespoň prodloužili šňůru neporazitelnosti. Musíme se připravit na poslední utkání a zkusit překvapit.

T. Mráz [-] - M. Nový [-] (82. P. Neumitka [-] ) , P. Hájek [-] (46. J. Kuneš [-] ) , J. Myslivec [-] , J. Brabec [-] (56. P. Temňák [-] ) , F. Gašpar [-] , R. Slavík [-] , M. Malina [-] , P. Tokár [-] , P. Gašpar [-] , L. Pasler [-] (46. D. Sandany [-] )