12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Osek B neudržel v Sedlici vedení a odváží si tak bod

85. D. Houzar - 28. M. Brabec (p.)
26

Osek B už chtěl konečně naplno bodovat, to se mu splnilo pouze skoro. Pět minut před koncem vyrovnal domácí D. Houzar a Osek B odjíždí s bodem.

Hosty poslal do vedení M. Brabec

V posledních zápasech má lepší formu jednoznačně Sedlice, která však měla horší start do soutěže. Osek B s tím byl na tom zase opačně a už chtěl konečně bodovat. Ve 28. minutě proměnil pokutový kop Milan Brabec, který chodí hrát i za A tým Krajský přebor. Osek B vedení do poločasu udržel.

Pět minut před koncem vyrovnal domácí D. Houzar

Sedlice podporovaná padesátkou diváků si postupně vyvíjela větší a větší tlak. Pak už se zdálo, že hosté získají konečně vybojované tři body, ale v 85. minutě řekl ne David Houzar a stanovil tak finální skóre 1:1.

Příští kolo Osek B hraje doma proti Strunkovicím, Sedlice jedou do Volyně.