10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Domácí Sedlice přestřílela Stachy

27

Bohatý zápas na góly ovládla Sedlice, která vstřelila čtyři branky. Nicméně Stachy byly důstojným soupeřem a o gól prohrály.

Pět branek v prvním poločase

Nejdivočejší utkání v 10. kole poslední Stachy podaly dobrý výkon a dlouho Sedlici trápily. Navíc sami hosté šli do vedení Tomášem Hoškem, na to domácí odpověděli jako již tradičně Davidem Dumským. Poté se děly věci v samém závěru. Ve 43. minutě dal na 2:1 Martin Zíka. Daniel Demeter za minutu vyrovnal, jenže na 3:2 dal David Houzar.

Stachy stáhly náskok Sedlice už jen o gól

Domácí se trochu stáhli a nechtěli dopustit takovou přestřelku. Navíc Sedlici se podařilo dát na 4:2, což jim trochu dodalo klid na kopačky, ale jen do 66. minuty, v tu dobu dal hostujícím naději Daniel Červený. Sedlice potom ubránila jednogólové vedení.

Příští kolo Sedlice jede do Záblatí, kde se utká s Prachaticemi B, Stachy hrají doma proti Strunkovicím.