10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Dražejov si proti Oseku B zastřílel

27

Dražejov před svými diváky stále neprohrál. Nebylo tomu tak ani proti Oseku B, kterému nasekal čtyři branky.

P. Janus se trefil už po dvou minutách

Osek B se začíná propadat v tabulce a ani proti Dražejovu je nechytla dobrá forma, protože už ve 2. minutě se trefil Petr Janus. A do poločasu dal na 2:0 Pavel Poláček.

Domácí vedení ještě navýšili o dvě branky

Ve druhém poločase se hra hodně kouskovala. Bylo celkem deset střídání, na každé straně po pěti. To více nahrávalo domácímu Dražejovu, který přidal třetí i čtvrtou branku. Pro Osek B to byla možná až příliš krutá porážka.