8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Vlachovo Březí doma padlo s Bělčicemi

26

Bělčice vezou cenné tři body ze hřiště z Vl. Březí. Hosté o své výhře rozhodli na konci prvního poločasu.

Hostům vyšel konec poločasu

Přestože Vl. Březí doma často vyhrává, tak Bělčice mají na kontě tři výhry a z toho jsou dvě z venkovních zápasů. Bělčice byly ale fotbalovější, ale nedokázaly se gólově prosadit. Až konec poločasu přinesl rozuzlení dvou mužů – Karla Hanzlíka a Martina Hrkla. Ve 44. minutě se prosadil K. Hanzlík po přihrávce M. Hrkla. O minutu později to již bylo 0:2, když se střelec Hanzlík proměnil v nahravače a Hrkel ve střelce.

Karel Hanzlík dokončil hattrick

Po přestávce hned ve 48. minutě udeřil opět K. Hanzlík a opět po přihrávce M. Hrkla. V 66. minutě dal ještě domácím naději Ladislav Martínek – 1:3. Konečné slovo si vzal hráč zápasu Karel Hanzlík, který se trefil potřetí po přihrávce Martina Ráže – 1:4.