Čkyně nezaváhala a vrací se na čelo tabulky, Kozlové odjíždějí bez bodu

33. M. Chalupa , 58. V. Turek (p.) , 69. A. Klose , 85. D. Tesař
31

Ve Čkyni mohlo Vlachovo Březí pouze překvapit, což se nestalo a odváží si čtyři inkasované góly.

První branku zápasu vstřelil Martin Chalupa

Čkyně věděla, že v zápase proti Vl. Březí nesmí zaváhat navíc na domácí půdě. Od začátku domácí byli lepším týmem a vypracovávali si více šancí. Ve 33. minutě to potvrdil gólem Martin Chalupa – 1:0. Poté se osmělili i hosté a domácí brankář Jakub Formánek musel vytáhnout pár dobrých zákroků. První půle však skončila 1:0.

Domácí odměnili fanoušky dalšími třemi góly

Do druhého poločasu nastoupila Čkyně s větší chutí. V 58. minutě proměnil penaltu kapitán Václav Turek. V 69. minutě pak zvyšoval na 3:0 Adam Klose a už bylo rozhodnuto. Navíc když v 85. minutě zakroutil míč do šibenice David Tesař a potvrdil nárůst jeho formy, Čkyně doma zaslouženě vyhrála 4:0.

Vyložené šance:        3x               Vyložené šance:         0x

Tyč:                           0x                Tyč:                            0x

ŽK:                            0x                ŽK:                             3x

Ofsajdy:                    1x                Ofsajdy:                      1x

SK Čkyně
Daniel Myslík, trenér: V prvním poločase jsme z herní převahy využili bohužel pouze jednu příležitost ke vstřelení branky. Ve druhém poločase jsme nakonec přidali ještě tři branky a vcelku v poklidu jsme i utkání dohráli. Vlachovo Březí se snažilo hrát kombinační fotbal a pokud bylo při silách, tak bylo nepříjemným soupeřem. Je potřeba pochválit všechny hráče za předvedený zodpovědný výkon a také poděkovat fanouškům za jejich podporu.

Počet diváků: 101. Rozhodčí: TALÍŘ Milan - STUDENÝ Josef, ZLOCH František.