6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

David Pek zajistil Stachám bod v Dražejově

26. T. Hrčka (p.) - 68. D. Pek
28

Dražejov doma nedokázal udržet vedení, a tak se musel rozejít proti Stachám nerozhodně.

Tomáš Hrčka proměnil penaltu

Nováček I.B třídy doma pravidelně vyhrává a byl v tomto utkání favoritem. Stachovští body potřebují a chtěli překvapit. Celý 1. poločas se hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí ve 26. minutě dostali výhodu pokutového kopu a bezpečně šli do vedení Tomášem Hrčkem – 1:0. Vzápětí mohl vyrovnat Záleský, ale jeho střelu domácí brankář Drnek vyrazil.

Pek zajistil hostů bod

Ve druhém poločase hosté začali tlačit, ale i domácí měli z brejků šance. Nakonec v 75. minutě Pek zpoza vápna nechytatelnou dělovkou vyrovnal na 1:1. Do konce utkání měly oba týmy šance strhnout vítězství na svou stranu, ale skóre se už nezměnilo. Body se dělily spravedlivě.

Autor: Sokol Stachy