5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Střídající Šůs zajistil Oseku B bod ve Vacově

70. A. Bujok - 87. Š. Šůs
27

Vacov doma pomýšlel na vítězství, ale proti byl Osek B, který tři minuty před koncem vyrovnal.

Diváci se branky nedočkali

Vacov využil zkušenosti z I.A třídy a také domácího prostředí a hosty od začátku zápasu přehrával. Jenom v prvních minutách se jim nepodařilo přesně zakončit anebo ztroskotali na dobře chytajícím Milanu Budošovi, který už dva zápasy po sobě předvedl excelentní výkon. Osek B se míče moc vepředu neohřál, ale obrana mu fungovala.

Oba týmy se rozloučili remízou

Druhý poločas navázal na ten první. Dlouho se tedy zdálo, že Osek B v čele s Milanem Budošem vybojuje cenný bod, ale v 70. minutě se prosadil Antonín Bujok a už se zdálo, že je vymalováno, nebo že domácí náskok navýší. Běžela už 87. minuta a kapitán hostů Sládek potáhl míč po lajně a nacentroval do vápna, kde našel Štěpána Šůse, který hlavou zavěsil a srovnal na 1:1. Zbytek zápasu si hosté pohlídali a vezou domů cenný bod.

Příští kolo Vacov jede do Volyně. Osek B doma přivítá Cehnice.

TJ Osek B
Jan Hoch: Domácí nás většinu času tlačili, vytvářeli si šance, ale excelentní Budoš v brance čaroval a držel naše naděje na bodový zisk. Bohužel v 70. minutě se domácí už ujali vedení a zdálo se, že je rozhodnuto. Ale v 87. minutě Sládek zatáhl míč po lajně a krásně nacentroval na Šůse, který hlavou zavěsil a srovnal tak stav na konečných 1:1. Opět druhý zápas v řadě nás velmi podržel brankář Milan Budoš.