4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

65. P. Tokár - 44. O. Páca , 74. A. Ježek
27

Sto diváků hnalo Volyni za lepším výkonem, ale proti byly Bělčice, které jsou tuto sezónu ve vynikající formě. Volyně doma neuspěla, Bělčice jsou stále stoprocentní.

Volyně inkasovala gól do kabin

V zápase se utkaly týmy rozdílných pólů tabulky, Bělčice hrají možná až nečekaně o špici tabulky, zato Volyně se tuto sezónu hodně trápí. Navíc jí chyběl vykartovaný Brabec. Jinak se toho v první půli moc důležitého nedělo, nepadla žádná karta, ale to podstatné, a to gól si hosté schovali na 44. minutu, kdy se po přihrávce Karla Hanzlíka Ondřej Páca. Volyně tak dostala do kabin rychlou sprchu.

Adam Ježek poslal tři body do Bělčic

Druhý poločas se konečně ozvali i Volyňští, když se v 65. minutě prosadil dorostenec Patrik Tokár – 1:1. Poté se chtěli vrátit do zápasu hosté, domácí sice hráli po gólu lépe, ale vše rozhodl Adam Ježek po přihrávce Jana Cibulky v 74. minutě – 1:2. Bělčice jsou tak i po třetím kole stoprocentní, Volyně zůstává stále na nule.

Bělčice za týden hraje doma proti Sedlici. Volyně jede do Sousedovic.