3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

24

Přesunutý soupeř Čkyňských Sedlice ze skupiny C v prvním kole zaváhal, a tak jel do Čkyně bojovat o body. V 58. minutě Sedlice srovnala na 1:1, ale Čkyňští dokázali odpovědět třemi góly.

David Tesař se trefil už ve druhé minutě

Čkyně do zápasu vlétla jako uragán a již ve 2. minutě mohlo několik desítek domácích fanoušků zajásat, když se prosadil David Tesař. Dále to byli opět Čkyňští, kteří se hnali za dalšími góly, ale nedokázali proměnit čtyři vyložené šance. A tak první polovina skončila vedením Čkyně 1:0.

Na hostující srovnání odpověděla Čkyně třemi góly

Ve druhém dějství Sedlice přidali na důrazu a bojovnosti. To dělalo Čkyni první minuty problémy a domácí se nemohli dostat do zápasu. Z toho Sedlice vytěžila vyrovnání díky Jiřímu Čabrádkovi – 1:1. To se ale vůbec nelíbilo Josefu Královi, který strhl vedení na domácí stranu a tím tak rozhodl zápas – 2:1. Poté domácí postupně prostřídali hráče a přidali dva góly, když se trefil Michal Gerold a dorostenec Jan Chrášťanský.

Příští kolo Čkyně jede do Mexica do Strunkovic, které jsou také ještě bez ztráty bodu. Sedlice doma vyzve Vlachovo Březí.

Statistiky:

SK Čkyně:                                        SK Slavoj Volyně:

Střely na branku:        8x                   Střely na branku:        1x

Střely mimo branku:   7x                   Střely mimo branku:   5x

Rohový kop:               4x                   Rohový kop:               2x

Pok. kop:                    0x                   Pok. kop:                    0x

Vyložené šance:        5x                    Vyložené šance:        0x

Tyč:                            2x                    Břevno:                      0x

ŽK:                             1x                    ŽK:                             5x

Ofsajdy:                      4x                   Ofsajdy:                      1x

SK Čkyně
Daniel Myslík, trenér: Po výhře ve Volyni jsme chtěli potvrdit tuto výhru v domácím utkání se Sedlicí. Věděli jsme, že Sedlice prohrála doma se Strunkovicemi a bude chtít svou ztrátu napravit ve Čkyni. Vstup do utkání se nám povedl a již ve 2' jsme vstřelili první branku. V dalším průběhu 1. poločasu jsme měli hru zcela pod svou kontrolou, ale ve svých čtyřech vyložených šancích jsme již bohužel nedokázali skórovat. Po přestávce Sedlice přidala hlavně na důrazu a my se prvních 15 minut druhého poločasu herně hledali. A Sedlici se v této fázi podařilo ze své jediné střely na branku vyrovnat. Naštěstí po prostřídání jsme se dokázali z vyrovnání oklepat a třemi brankami v závěru jsme strhli zasloužené vítězství na svou stranu. Bohužel opět neschopnost při proměňování všech vyložených šancí a dvakrát branková konstrukce ušetřila Sedlici od ještě více obdržených branek. Chválím všechny hráče za kolektivní výkon.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Ryneš Vladimír - ZABILKA Luboš, ZLOCH František.