3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Ševětín uhrál druhou remízu po sobě a stále tak čeká na vítězství

17

Z málo šancí na obou stranách, vykřesali branku jen hosté

První poločas nepřinesl příliš zajímavou podívanou

Ševětín se po úvodní remíze představil na na domácím hřiště a toužil po vítězství, jeho soupeřem byly rostřílené Čtyři Dvory. Lepší vstup do zápasu měli hosté, kteří otevřeli skŕe už v 7.minutě kdy si osvojil míč Matuček a dalekonosnou ranou napálil míč, který ve vzduchu krásně zaplaval a skončil v síti 0:1. Hosté si pak vytvořili ještě dvě příležitosti k navýšení skŕe, ale jejich střely branku minuly. Domácí Vokurka si vypracoval jedinou šanci domcích, kterou bohužel pro ně spálil. Více toho první poločas nenabídl a tak se šlo do šaten za stavu 0:1

Druhý poločas hosté nezvládli, naopak domácí trestali

Druhá část zápasu příliš fotbalové krásy nepřinesla ačkoliv padly tři branky. Hosté odpadli a domácí Ševětín využil přiležitosti, nejprve v 66.minutě po brejku centroval Hindy a Novotný srovnal stav zápasu 1:1. Pár minut na to Ševětín otočil stav zápasu, při standartní situaci Hindy prodloužil míš na zadní tyč, kde stál připravený Vokurka 2:1. Hosté zápas nevzdali a v 81.minutě nakopl míš dopředu Havelec a domácí obrana zazmatkovala, toho využil Nečekal a srovnal stav zápasu na 2:2. Domácí tak podruhé za sebou uhráli remízu a hosté si odvážejí alespoň bod.