2.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

--

Branky padaly v úvodu. Duel proti sobě postavil veterány Zušťáka a Otepku

35

Ve 21. minutě snížil hostující Šteier na 1:2 a diváci se těšili na další branky. Jenomže žádná už nepřišla...

Domácí se ujali vedení

Od první minuty byli Strakoničtí hodně iniciativní a soupeře dostali pod tlak. Ještě neskončila první minuta, když Bálek z vápna vypustil střelu k tyči, brankář Vaverka ji s námahou vyrazil do strany, kde nabíhající Boukalík balon vrátil před branku a Zušťák hlavou otevřel skóre - 1 : 0. V 15. minutě se opět skóre měnilo, když si Bálek ve středu hřiště převzal balon, navedl si ho do prostoru křídla a přesným centrem našel nabíhajícího Mášku, který opět hlavou dává na 2 : 0. O 3 minuty později zahrával trestný kop V. Šrámek, na který si naběhl Zušťák a trefil nohy golmana. V 19. minutě hosté poslali balon za obranu, kam si naběhl Šteier, zpracoval si míč na prsa a pohodlně skóroval a snížil na 2 : 1. Do poločasu už se fotbal odehrával jen mezi vápny.

Hosté šanci na srovnání neměli

Druhý poločas byl na brankové příležitosti chudý. Hosté branku neohrozili a domácí měli světlou chvilku okolo 60. minuty. V 64. minutě střelu Mášky s námahou vyrazil Vaverka na roh a o minutu později po sklepnutí balonu Zušťákem na vápno vypustil jedovku Kočí, která skončila těsně vedle tyče.

AUTOR: Jiří Cibulka

FK Junior Strakonice
Jiří Cibulka (vedoucí mužstva): První podzimní kolo nového ročníku bylo ve znamení derby, kdy jsme na domácím stadionu přivítali Vodňany. Tři body znamenají dobrý vstup do nové sezony.

L. Lízal [-] - M. Kostka [-] , M. Boukalík [-] (89. F. Gašpar [-] ) , M. Šrámek [-] , J. Zušťák [-] (86. D. Juhaňák [-] ) , J. Máška [-] (90. T. Beran [-] ) , V. Šrámek [-] , L. Němeček [-] , P. Gašpar [-] , R. Kočí [-] , D. Bálek [-] (92. J. Ouška [-] )