3.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Katovice uspěly v Čimelicích, Švehla přišel o čisté konto až v 90. minutě

26

Ve 3.kole KP přívítaly Čimelice mužstvo z Katovic.

Počátek utkání byl zcela vyrovnaný: V 8.minutě po přihrávce Řežábka střílel Varhan vedle branky. Ve 20.minutě nedorozumění v obraně domácích využil Miklas a vstřelil první branku Katovic. Tato branka Katovic domácí trochu zaskočila a hosté získavali navrch. Ve 30.minutě Čimeličtí zahrávali přímý kop. K míči se postavil Nekl a jeho následnou střelu brankář Švehla vyrazil před Varhana, ale ani ten katovického brankáře nepřekonal.   V 41.minutě se pak Katovičtí dočkali a Uher vstřelil druhou branku. První poločas tak vyhráli hosté 2:0.   Druhou polovinu domácí začali aktivněji a snažili se dostat hosty pod tlak.Domácí měli výhodu spousty rohových kopů, ale bez efektu.V 72.minutě po rohovém kopu spálil velkou šanci Michal Viták.domácí fotbalisté s přibyvajícími minutami získávali znatelnou převahu ale branku se jim stále nedařilo dát. Až v 90.minutě přece jenom Hegenbart vstřelil kontaktní branku, ale brzy poté byl zápas ukončen a hosté si tak odvezli zaslouženou výhru 1:2.    Domácí mužstvo nadále trápí velká marodka (Němec,Pšenička,Řezáč,Bednařík,Převrátil,Říha),přesto podali lepší výkon než minulý týden s Lomem.   Autor: Josef Ťupa