V Oráčově rozhodoval druhý poločas, Čistá veze tři body

17

V Oráčově se týmům nehraje úplně jedodušše, z čehož domácí mohou těžit. Nyní přivítali Čistou, která se v posledních kolech zachraňovala. V tomto zápase urvala velmi cenné body, Oráčov naopak vyšel doma naprázdno.

Oráčov mohl litovat neproměněné penalty

První polovina zápasu nic zajímavého nenabídla, k viděni byla pouze jedna šance na obou stranách, a tak se šlo do kabin za bezbrankové remizy. Ve druhém poločase docházely domácím síly a Čistá se zásluhou R. Votroubka ujala vedení - 0:1. Zlomový okamžik přišel při neproměněné penaltě Bařtipána, kterou dorážel hlavou Jakub Svatoň, který však míč podběhl a zařízení tak minul. Za hosty vedení navýšil nejprve A. Votroubek a po něm Tesař, kteří tak stanovili konečné skóre - 0:3.

SK Oráčov
Jakub Svatoň: "První půle nic zajímavého nepřinesla. Ve druhém poločase nám došly síly a Čistá šla do vedení. My jsme neproměnili penaltu a soupeř přidal další dvě branky. Byla to od nás velká bída."

Počet diváků: 50. Rozhodčí: TÝČE Jiří - VODRÁŽKA Tomáš, KALAJ René.