13.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Mšec zakončila podzim povinným vítězstvím s Jesenicí

23

Při pohledu na tabulku bylo jasno, jakým směrem bude zápas směřovat. To se potvrdilo hned od úvodního hvizdu a byť Jesenice zápas nevzdala a hrála do konce, Mšec ji nedovolila ani jeden gól a domácí si udělali o to větší chuť na dokopnou.

Mšec šla hned do vedení

Vstup do zápasu nemohla mít Mšec lepší. Ve 2. minutě vyslal Škutchan po lajně Janouška, který si narámně načasoval přihrávku na Jurgovského na hranici malého vápna a ten se přesně k tyči prosadil - 1:0. Po půl hodině domácí své vedení navýšili z přímého kopu. Nevhodné postavení Řehoře potrestal Škutchan k tyči - 2:0.

Balý zvedl hru Jesenice

V kabině Jesenice došlo ke střídání, když šel na hřiště Balý. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí. Nedokázali ale využít své šance a když už Jurgovski našel Janouška po postupu dva na nikoho, uklidil druhý jmenovaný míč do branky z údajného ofsajdu, a tak bylo skóre neměnné. Do hry příchozí Balý se postaral o zkvalitnění hry svého týmu, na výsledku to ale nic nezměnilo. Pět minut před koncem se situace opakovala s tím rozdílem, že Jurgovski volil zakončení a to se ukázalo jako správná volba - 3:0. V závěru zápasu to zkoušel ještě Zázvorka, ale jeho střela skončila těsně vedle pravé šibenice.

FC Jesenice
Pavel Altman mladší, obránce: "Šlo o jednoznačný zápas. Domácí nás zejména v prvním poločase jasně přehrávali, vytvořili si spoustu šancí. Naše hra se trochu zvedla po přestávce příchodem Balého. Spokojeni můžeme být alespoň se snahou neodevzdat zápas úplně zadarmo. Teď je potřeba dát se do pořádku především zdravotně, protože to nás trápilo v podstatě celý podzim."