11.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

23

Velmi těžký úkol stál před slabeckými fotbalisty, kteří přivítali na svém hřišti favorizovanou Kněževes. Ta od úvodního hvizdu měla převahu a již během prvního poločasu rozhodla o svém vítězství.

Luxusní náskok Kněževsi

Že do utkání vstoupili lépe hosté dokazuje hned 8. minuta, kdy se R. Čihař jednoduše uvolnil kolem Vejtasy a poslal míč do vápna. Tam si ho našel nikým neatakovaný Vrábík a z první poslal Kněževes do vedení - 0:1. O tři minuty později se blýskl neskutečnou kopací technikou a přehledem Vaníček, který nachytal ze strany vápna Lva a stříleným centrem mu poslal pozdrav za jeho záda - 0:2.

Krátce před půl hodinou hry měla Kněževes k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil Vrábík - 0:3. Ten byl také u poslední branky svého týmu v prvním poločase, když si po nahrávce R. Čihaře navedl míč středem do vápna mezi dvěma beky a podél brankáře stanovil konečný stav první půle - 0:4.

Slabce nedaly ani čestný gól

Ve druhém poločase si domácí ani čestný gól nevypracovali a ba naopak hosté ještě své vedení navýšili. Po celý zápas kontrolovali hru, v čemž pokračovali a nyní. V 55. minutě stihl míč před lajnou na levé straně Vaníček. Posunul na střídajícího Holečka, který poslal na párek nejrpve T. Černého a poté i Votavu. Ve vápně mířil na přední tyč, kterou si nepokryl Lev - 0:5.

Kněževes měla ještě další šance, ale Holeček nebo Neveďal si ve svých příležitostech míč buď příliš předkopli nebo je zradila nepřesná koncovka. Ze stejného místa jako Holeček opět na nepokrytou přední tyč završil skóre zápasu svým třetím gólem Vrábík - 0:6.

FK Kněževes
Martin Havel, obránce: "Jeli jsme pro tři body a ty jsme také získali. Hráli jsme dobře, Slabce se nesešly a nehrály vůbec dobře. Na dobře připraveném hřišti jsme mohli vyhrát daleko více."

TJ Slabce
T. Lev [-] - R. Vejtasa [-] (55. P. Holý [-] ) , T. Macák [-] , K. Mužík [-] , T. Fencl [-] , J. Čiha [-] , T. Černý [-] , J. Černý [-] , M. Votava [-] , V. Melichar [-] , M. Vaněk [-] (72. P. Ikrényi [-] )

FK Kněževes
L. Lenner [-] - O. Neveďal [-] (78. M. Vršecký [-] ) , J. Vrábík [-] , R. Vaníček [-] , J. Hanych [-] (46. P. Holeček [-] ) , M. Houška [-] , J. Vršecký [-] , R. Čihař [-] , M. Havel [-] , K. Hrubý [-] (59. T. Kejla [-] ) , P. Čihař [-]

ŽK: 22. T. Macák , 60. M. Votava , 83. K. Mužík , 85. J. Černý - 75. R. Čihař .
Hráči zápasu: J. Vrábík , R. Vaníček .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hasíková Marika - STROUHAL Jiří (N), ČIHAŘ Pavel (N).