5.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Slabce dostaly sedmičku na Olešné

25

Olešná šla do zápasu v roli jasného favorita. Tu také potvrdila a s velkým přehledem zvítězila. Slabce ze začátku nehrály špatně, vlastní chyby je ale srazily a odjížděly tak nejen s prázdnou, ale také s pěknou nadílkou.

Jednoduché vedení Olešné

Začátek zápasu přinesl mírnou převahu domácích. Tu korunoval v 10. minutě přesným zakončením Topinka - 1:0. Na další branku se poté čekalo do 30. minuty, kdy vedení navýšil Jakub Černý - 2:0. Šest minut po něm s gólem přišel R. Polášek a definitvní tečku za prvním poločasem udělal Sejpka - 4:0.

Slabce vsítily alespoň dva góly

Olešná jakoby zaspala a Slabce snížily na rozdíl dvou branek. Především zásluhou Konopáska, který dvakrát utekl a vyzrál na Fiedlera - 4:2. Domácí ale uklidnil dvěma góly Topinka, ke kterému se přidal se svou druhou trefou v zápase R. Polášek a bylo po zápase - 7:2.

TJ Slabce
Jiří Čiha, záložník: "Já už k tomu nemám co říct. Prvních dvacet minut docela šlo, ale potom si necháme dát laciné góly a je po fotbale. Za stavu 4:0 Marek Konopásek 2x utekl a prostřelil gólmana. Ale hned 3 minuty na to opět Olešná navýšila. Tři góly jim Slabce darovaly, kdy šli domácí sami na Hrbka. Pak ze hry, chyba byla nedostatečný důraz."

FC Olešná
V. Fiedler [-] - T. Procházka [-] , R. Topinka [-] (72. M. Gloser [-] ) , F. Blecha [-] , R. Polášek [-] , T. Vodrážka [-] , A. Hlavsa [-] , P. Ivanov [-] , T. Sejpka [-] , M. Vodrážka [-] , J. Černý [-]

TJ Slabce
T. Hrbek [-] - R. Vejtasa [-] (46. T. Fencl [-] ) , T. Macák [-] , J. Hubáček [-] , M. Konopásek [-] , J. Čiha [-] , J. Černý [-] (46. M. Vaněk [-] ) , O. Cílek [-] , M. Benada [-] , M. Votava [-] , V. Melichar [-] (70. P. Holý [-] )

ŽK: 66. M. Votava .
Hráči zápasu: R. Topinka , R. Polášek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOZÁK Lubomír - LIČMAN Milan (N), ŠVARC Michal (N).