24.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Velké Chvojno přivítalo sestupující Skorotice

0

Velké Chvojno hostilo na domácím hřišti Skorotice, kteří jsou beznadějně poslední a bojují pouze o čest.

Zápas 24. kola nabídl mnoho branek. Domácí si s chutí proti Skoroticím zastříleli a utkání jednoznačně ovládli. K vidění bylo mnoho branek. Nejvíce branek nastřílel třígolový Šimák v těsném závěsu za ním byl dvougólový Šváček. Tyto dva hráče doplnili ještě jednogóloví střelci: Máček, Kovář, Limr, Doležal, Trojan a Svatek.

Jasná záležitost hned od první minuty

Výkop utkání sledovalo 50 diváků. Domácí utkání odehráli v tréninkovém tempu a i to jim stačilo na pořádný brankový příděl týmu Skorotic. Do konce poločasu stačili hráči domácího týmu nastřílet pět branek do hostující brány. A mohli tak spokojeně odejít do kabiny již za rozhodnutého stavu 5:0.

Domácí gólostroj se nezadrhl ani ve druhém poločase

Druhý poločas se odehrál pouze z povinnosti. Skorotice tušili, že si dnes žádný bod nepřipíší a bojovali jen o to, aby cestovali zpět s co nejmenším brankovým přidělem. Domácí Chvojno však rozohodně Skorotice nešetřilo. Přidali dalších šest branek a výrazně si tak zlepšili skóre a určitě i potěšili své diváky, ketří mohli při utkání vidět 11 branek v síti hostujících Skortoic.

Konečný výsledek zápasu: 11:0.