11.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Vykáň ve velmi pěkném utkání porazila Hřebeč

11

Vykáň - V rámci jedenáctého kola Ondrášovka KP se proti sobě postavily dva týmy, které jsou velmi ofenzivní a nebojí se hrát směrem dopředu. K vidění bylo kromě čtyř gólů také mnoho dalších šancí.

Od začátku se hrálo vy vysokém tempu, oba týmy si vytvářely řadu šancí. V 11. minutě poslal domácí do vedení Dalekorej - 1:0. Hned v 18. minutě byl na konci celé akce zakončující Lesyk - 2:0.

Na začátku druhé půle snížil M. Stříbrský - 2:1. Vykáň ale přispěchala s rychlou odpovědí a hned ve 49. minutě vrátil domácím dvoubrankové vedení Vostárek - 3:1. Branky mohly padat dále, šance byly, ake žádná již nebyla využita.

FK Čechie Vykáň
Lukáš Šedivý: "Na soupeře jsme vlétli od první minuty a na rozdíl od minulého zápasu jsme dokázali některé šance konečně proměnit. Díky tomu jsme vyhráli první poločas dva nula. Druhá půle začala tak, že jsme asi po minutě hry obdrželi branku. Naštěstí jsme vzápětí odpověděli a stav tři jedna vydržel až do konce. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě, ovšem i soupeř hrál velmi dobře. Taky bych chtěl poděkovat lidem z Vykáně, co se starají o hřiště, jelikož bylo výborně připravené."

A. Janda [-] - J. Dalekorej [-] , L. Šedivý [-] , P. Vostárek [-] , M. Kasík [-] , T. Vobořil [-] , D. Jarolím [-] (67. M. Dlouhý [-] ) , D. Kramář [-] (89. T. Kruliš [-] ) , M. Lesyk [-] , F. Říha [-] , M. Cimpl [-]