4.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

--

10

Klíčany - Domácím fotbalistům se zatím moc nedaří ani v novém ročníku. Ve 4. kole je ale čekal nováček z Libušína, který měl naopak do soutěže výborný start a formu potvrdil i v Klíčanech.

Obradovič překonal se štěstím brankáře

Hrál se vyrovnaný zápas. Domácí se nezdržovali kombinací a posílali neustále dlouhé nakopávané míče, které hostující obrana odvracela. A co neodvrátila, pochytal spolehlivý brankář Cipra.

V 19. min. se na Libušín usmálo štěstí, kdy střelu Obradoviče tečoval domácí hráč do protipohybu brankáře – 0:1.

Obradovič pečetil výhru Libušína

Do druhého poločasu nastoupilo domácí mužstvo s touhou výsledek otočit. To mu ovšem dobře hrající mužstvo hostí neumožnilo. I po změně stran spoléhali domácí na dlouhé nakopávané míče. Výborně si ale v soubojích počínal hostující stoper Veselý.

V 88. min. využili hosté jeden ze svých brejků. Obradovič utekl a pečetil výhru svého týmu - 0:2.

SK Baník Libušín
David Portužák: "Zápas se hrál na těžkém terénu. Povedlo se nám dát i s trochou štěstí první gól. Podařilo se dát i druhý gól, ten nebyl ale pro sporný ofsajd uznán. Myslím, že vedení 0:2 v poločase by nám přidalo více na klidu. V závěru zápasu se podařilo proměnit jeden z několika brejků a po zásluze jsme si z Klíčan odvezli všechny tři body."