--

Frýdlant doma nezaváhal

26. J. Wludyka (p.) , 38. J. Hrdlička
9

Vítězství nad Vsetínem 2:0 po brankách Wludyky z 26. minuty a kapitána Hrdličky z 38. minuty znamená tři body do tabulky divize E a posun Frýdlantu na 6. místo. Černou kaňkou na utkání je pak červená karta pro Škorika, který tak bude ve středečním pohárovém zápase chybět.

“Jsme rádi za tři body, věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, ale připraveni na něj jsme byli dobře. Důležité bylo, že jsme o výhře rozhodli již v první půli a nepřipustili žádné drama”, hodnotil po zápase kapitán Jan Hrdlička.

Utkání sledovalo 432 diváků.

Zpráva rozhodčího

popis vyloučeni: 73´ Hrač D12 ŽK- NCH- bezohledné kopnutí soupeře z boku v nepř. hře v souboji o míč, následně v přerušené hře hráč H č 11- bezohledně strčil do supeře rukou do D 12, následně postižený hráčD12 prudce vrazil rukou do oblasti krku hráči soupeře H 11. H11 udělena ŽK za NCH- bezohledné vražení rukou do soupeře v přerušené hře, Hráči D 12 udělena ČK za HNCH- prudké vražení do soupeře rukou do oblasti krku v přerušené hře.popis PK: nařízen PK za strčení do soupeře v souboji o míč v nepř. hře bez nutnosti udělení OT, k přestupku došlo v PU Hostí, PK byl proměněn za stavu 0:0 na 1:0

Zranění: NE, Předat k STK: NE, Předat k DK: ANO, Konfrontace: NE