--

Nové Sady jsou stále bez bodu

12. O. Kvych , 35. R. Nehyba (p.) , 80. A. Plichta
14

Ve Staré Říši po minulém kole žehrali na koncovku. V té se jim tentokrát vedlo lépe a vezou tři body z Novách Sadů, které na první bod čekají.

Hosté po poločase vedli

Hosté z Vysočiny byli po celý zápas lepším týmem. Stará Říše mohla jít do vedení už v 7. minutě, ale hlavička Cipruše skončila na tyči. Ve 12. minutě se už skore měnilo. Vacek sklepl balon Kvychovi a ten propálil domácího brankáře Neorala. Domácí zahrozili pouze Urbančíkem. Hosté měli další šance, ale v koncovce byli bezzubí, a tak je do dvougólového vedení poslal ve  35. minutě až Nehyba z penalty - 2:0.

Plichta potvrdil tři body

Ve druhé polovině zápasu už hosté ubrali z plynu a zápas byl vyrovnanější. Na svoji bohorovnost málem hosté doplatili po hodině hry, ale po závaru je zachránil výborným zákrokem gólman Jícha. Poslední branka padla v 80. minutě utkání, když se za hranicí velkého čtverce opřel do míče střídající Antonín Plichta a trefil šibenici domácí svatyně - 3:0. Nové Sady tak pokračují ve slabých výkonech. To ve Staré Říši jsou se vstupem do soutěže spokojeni.

FK Nové Sady
Petr Mrázek (trenér): Bohužel je výsledek zasloužený. Hrají za nás kluci z béčka, a to musí být znát. Kádr musíme doplnit, protože takhle moc bodů neuhrajeme.

FSC Stará Říše
Luděk Kováčik (trenér): Splnili jsme papírové předpovědi. Domácí jsou po devíti odchodech slaboučcí. V prvním poločase se nám dařila kombinace. Druhá už byla taková rozháraná.

D. Neoral [-] - M. Repčík [-] , J. Šrom [-] , M. Novotný [-] (46. M. Luža [-] ) , P. Pošusta [-] (64. M. Smrček [-] ) , J. Schlimbach [-] , O. Urbančik [-] (81. A. Sedlář [-] ) , A. Nguyen [-] , M. Krátký [-] , T. Kopp [-] , T. Steklý [-]

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , R. Nehyba [-] , M. Moravec [-] , L. Hekerle [-] , V. Švarc [-] (26. J. Cejpek [-] ) , M. Vacek [-] (55. A. Plichta [-] ) , O. Kvych [-] , P. Severa [-] , P. Heide [-] (67. A. Šmíd [-] ) , R. Cipruš [-]

ŽK: 26. M. Novotný , 45. J. Šrom , 80. A. Nguyen - 88. P. Severa .
Hráči zápasu: P. Heide , R. Nehyba , M. Jícha .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - NÁPRAVNÍK Jan, VONEŠ Jakub.