--

Kolínští odvezli z Horek nad Jizerou 2 body

49. M. Korec (p.) - 3. D. Veselý
12

Na kolínské mužstvo čekalo v pořadí třetí utkání nového ročníku Fortuna Divize. Ve 3. kole se Kolíňáci vydali k boji na půdu nováčka z Horek nad Jizerou. Zde vybojovali nejprve jeden bod z remízy 1:1, následně si po penaltovém rozstřelu připsali i bonusový druhý bod.

Vstup do utkání jako hrom - už ve 3. minutě se kolínští ujali po brance Dominika Veselého vedení 0:1. A šancí na navýšení svého náskoku měli jen do konce první půle dost. Žádnou z vytvořených šancí ovšem neproměnili a převážně bránící se domácí mužstvo v úvodu druhé půle dokázalo vyrovnat na 1:1 - ve 47. minutě zahrál jeden z obránců Kolína rukou ve vápně a sudí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Martin Korec, díky kterému si domácí odnesli z utkání alespoň jeden bod.

V penaltové rozstřelu se kolínský brankář blýskl hned dvakrát. Rozhodující penaltu proměnil Adam Čapek.