--

Trutnov rozhodl v prvním poločase

15. P. Holubec (p.) , 38. J. Zezula , 44. J. Matějka
10

Nepovedený zápas sehráli divizní fotbalisté Náchoda v Trutnově, kde domácím zaslouženě podlehli.

Hůř snad Náchod ani začít nemohl. Běžela teprve 2. minuta, když hostující brankář chyboval a zatáhl za záchrannou brzdu. Sudí neváhal a nařídil proti Náchodu pokutový kop. Své zaváhání však Kobos napravil a Tobiášovi penaltu chytil. Hosté poprvé zahrozili Rojšlem v 10. minutě, nepřipravený pokus ale bezpečně skončil v náruči trutnovského brankáře. Ve 13. minutě se zaskvěl Kobos, který kryl Matějkův pokus z první z prostoru penalty. Po čtvrt hodině hry se proti Náchodu pískala už druhá penalta, tentokrát za faul Moravce. K pokutovému kopu se tentokrát postavil Holubec a nezaváhal – 1:0. Ve 24. minutě narýsoval Brich kolmici na Malého, jeho střela ale minula trutnovskou branku. Blízko vyrovnání byl Náchod také ve 27. minutě po rohovém kopu Simona. Na zadní tyči číhající Hlava však nevyzrál na skvělého Štastného a neujala se ani dorážka Bricha. O deset minut později předvedli domácí rychlý útok, na jehož konci byl přesně zakončující Zezula – 2:0. Těsně před odchodem do kabin přišel další rychlý útok Trutnova a Matějka nedal z úhlu Kobosovi nejmenší šanci – 3:0.

Po změně stran si už Trutnov výsledek hlídal, a tak se hra opticky vyrovnala. Po pěti minutách druhé půle hlavičkoval Podolník jen do náruče připraveného Šťastného. Čtvrt hodiny před koncem mohli přidat domácí čtvrtý úspěch, po střele Kováře však hosty zachránila tyč. Pět minut před koncem narýsoval Pavlíček kolmici na Malého, jeho zakončení však opět postrádalo přesnost. Vzápětí se na druhé straně dostal do zakončení ex-náchodský Káva, v dobré pozici však poslal míč vysoko nad branku.