--

55. P. Navrátil (p.) - 25. O. Seibert , 72. P. Jeřábek
15

Po prvním poločase vedl Uničov 1:0, nakonec zvítězil 2:1.

Hned po čtyřech minutách obešel Krč dva spoluhráče a následně poslal nebezpečný centr do vápna, který obrana na poslední chvíli odvrátila. O deset minut později mířili hosté ve velké šanci těsně vedle. V sedmnácté minutě netrefil Komenda ve skluzu centr jen o pár milimetrů. Úvodní branku vstřelili hosté po pětadvaceti minutách, když získali míč a po rychlém přechodu do útoku se prosadila letní posila Ondřej Seibert. Ve 33. minutě zahrozili domácí po rohovém kopu, který šel na zadní tyč a následně sklenutý balon napálil jeden z rýmařovských pouze do klubka hráčů před Spurným. Minutu před poločase si naběhl na centrovaný míč Tomáš Komenda, ale ani na dvakrát Kameníka nedokázal překonat.

Ve druhém poločase zaváhal v 54. minutě brankář Spurný a po jeho faulu na hráče, který byl mimo střelecký úhel byla nařízena penaltu. Následně proměnil pokutový kop Petr Navrátil, který poslal Spurného na druhou stranu. V 71. minutě si navedl míč z levé strany na střed Pavel Jeřábek a následně z hranice velkého vápna napřáhl a svoji krásnou utaženou ranou na zadní tyč trefil přesně horní růžek Kameníkovi branky. Následně mohl Uničov navýšit svůj náskok, ale ani jednu ze svých akcí nedokázal proměnit a tak zvítězil pouze o jednu branku poměrem 2:1.

SK Uničov
Dušan Žmolík - trenér Uničova: První poločas se mi líbil hodně. Měli jsme hodně šancí a dobře kombinovali. Všichni hráči, co byli na hřišti, byli aktivní. Druhý poločas se dal odehrát lépe, ale nakonec jsme to zvládli dobře a hráči si zaslouží pochvalu.