20.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Černčické béčko nemělo v Lubenci šanci

0

Do Lubence přijel 2. tým tabulky a očekával se vyrovnaný boj dvou mužstev z popředí tabulky. Hosté zápas nezvládli a celkem hladce prohráli.

Na začátku 1. poločasu bylo utkání vyrovnané, domácí postupně získávali herní převahu a vytvořili si několik šancí, z nichž proměnili pouze jednu ve 29. minutě záložníkem Ledvinou. Ve druhém poločase Lubenečtí vyjádřili převahu třemi brankami, vstřelenými mezi 55. – 66. min, kdy se dvakrát trefil útočník Horský a jednou záložník Kožíšek. Další příležitosti zůstaly z lubenecké i černčické strany nevyužity, a tak druhý tým soutěže překvapivě hladce prohrál v Lubenci 4:0.

TJ Spartak Lubenec
Ladislav Vopat - ternér TJ Spartak Lubenec: Měli jsme převahu prakticky celé utkání, hosté několikrát zahrozili pouze ze standardních situací. Při lepším zakončení našich hráčů mohl být rozdíl ještě vyšší, ale vítězství našeho týmu bylo zasloužené.

J. Gucký [-] - L. Bezemek [-] , J. Dubec [-] (46. K. Zukal [-] ) , Z. Vukliševič [-] , S. Vopat [-] - M. Zásměta [-] (68. J. Kohout [-] ) , L. Kožíšek [-] , P. Ledvina [-] , D. Polena [-] - J. Kuchár [-] , L. Horský [-]