18.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Bitvu sousedů v tabulce zvládli lépe domácí

0

V Panenském Týnci se hrálo dramatcké utkání, kdy domácí rozhodli zápas až v samotném závěru po rohovém kopu.

Průběh prvního poločasu vyzněl větší převahou pro mužstvo AC Libčeves, i když podle skóre to tak nevypadalo. Hosté měli více gólových příležitostí a stav 2:1 si drželi až do doby, kdy rozhodčí Holič nesmyslně protahoval konec 1.poločasu a díky tomu se domácím povedlo vyrovnat na 2:2. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, častěji drželi míč na svých kopačkách, ale vstřelit gól se jim dlouho nedařilo. Hráči hostů  po několika útočných únicích ohrozili branku domácích, bohužel to nevedlo ke vstřelení gólu. Domácí tým překonal obranu hostů až v poslední minutě utkání, opět s přispěním rozhodčího Holiče, který nařídil sporný rohový kop pro P. Týnec, i když to měl být po teči domácího hráče odkop od brány hostů.

TJ Sokol P. Týnec
Josef Bečvář- předseda klubu AC Libčeves: Celkově bych hodnotil utkání jako dobré, za aktivitu obou mužstev by mu rozhodně slušela na konci remíza . K výkonu rozhodčího Holiče se nelze vyjadřovat…