Lídr padl s Horní Lhotou

12

Rozhodující trefa padla pět minut po pauze.

Béčko po dvou suverénněodehraných zápasech nezvládlo souboj s třetí Horní Lhotou a z domácího zápasu odchází bez bodu. První poločas moc tutovek nepřinesl a hrál se tvrdý fotbal a mezi hráči to v některých momentech jiskřilo. Jediná vážnější situace v první půli byla odpískaná penalta ve prospěch Polomi, ale Zděněk Kačírek se sportovně přiznal, že faulován nebyl, takže se šlo do šaten za stavu 0:0. V 54. minutě se dostal před Michala Krystýna pustopolomský odchovanec Jiří Hendrych a svou šanci využil. Po zbytek zápasu byl aktivnější domácí výběr, ale tutovky byly promarněny a žádná trefa už nepřišla. Utkání přihlížela docela pěkná návštěva.

Konkurenční Těškovice s přehledem zvládly svůj zápas v Palhanci a bodově se tak dotáhly na Béčko, které je ale stále na 1. místě. Do boje se o 1. místo se tedy po dnešku výrazně zapojila i Horní Lhota a bude nás pravděpodobně čekat dramatický boj až do konce !