22.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

Minerva veze plný počet bodů z Kobeřic

71. J. Janík , 74. O. Bedrich (p.) - 11. A. Džemla , 37. A. Džemla , 61. L. Mařádek , 90. P. Kavan (p.)
16

Opava už vedla o tři branky, ale Kobeřice ještě dokázaly zápas dvěma góly zdramatizovat. Definitivu získala Opava v poslední minutě.

Vyrovnanou bitvu nabídlo utkání mezi Kobeřicemi a Opavou. V 11. minutě se probil sám před gólmana Stříbného Džemla a nekompromisně zakončil a hostující lavička mohla propuknout v jásot – 0:1. Osm minut před přestávkou prodloužil výkop gólmana Herrmann na Džemlu, který poslal míč profesorsky kolem brankáře Stříbného do branky – 0:2. Kobeřicím se naopka jejich šance proměňovat nepovedlo. Zavraždili je Janík, Hahn, Kubeša. Hahn dokonce z jednoho metru trefil protivníka. Opava taky měla šance, ale Kavanovu střelu vyrazil brankář. Matějek jen rozezvučel brankovou konstrukci.

Po pauze pokračovala na hřišti podobná partie. Po hodině hry vybojoval míč střídající Kratochvíl a jeho střelu prodloužil do kasy Mařádek a zdálo se být vymalováno – 0:3. Kobeřice se ale nevzdaly a řadně zabojovaly, a v 71. minutě Janík z dvaceti metrů přeloboval vyběhnuvšího gólmana Lorenze – 1:3. O tři minuty později proměnil pokutový kop Bedrich, který byl nařízen za faul a zadělal na drama – 2:3. Kobeřice pak vrhly všechny své síly do útoku. Klid získala Opava až v poslední minutě, když pentli s přehledem poslal do sítě matador Kavan – 2:4. Penalta byla nařízena za faul na střídajícího Felkela.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Hosté byli v prvním poločase lepším týmem. Ve druhém jsme si mysleli, že je třetí gól v naší síti položí, ale kluci se hecli a snížili. Opava pak rozhodla až v závěru z penalty.

FK Slavia Opava
Martin Greipel (vedoucí týmu): Zápas byl vyrovnaný, my jsme ale proměnili více šancí, a proto jsme zvítězili.

J. Stříbný [-] - J. Bečica [-] - O. Bedrich [-] , J. Otlík [-] (80. K. Janiš [-] ) - P. Ullrich [-] (46. J. Návrat [-] ) , M. Kubeša [-] (46. D. Václavík [-] ) , J. Janík [-] , R. Gargoš [-] , R. Hahn [-] (63. Š. Konečný [-] ) , T. Mrovec [-] , L. Jašek [-]

B. Lorenz [-] - L. Mařádek [-] (87. V. Šimeček [-] ) , J. Hoblík [-] (60. I. Kratochvíl [-] ) , P. Kavan [-] , A. Kreisel [-] (76. T. Felkel [-] ) , F. Mužík [-] , A. Džemla [-] , J. Kretek [-] , J. Herrmann [-] , D. Maisel [-] , T. Matějek [-]

ŽK: 35. R. Gargoš , 48. J. Janík , 56. J. Bečica - 48. J. Hoblík .
Hráči zápasu: J. Janík - J. Herrmann , A. Džemla .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMEŠ Vítězslav - HLADÍK Miroslav, BITOMSKÝ Ondřej.