17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

--

0

Kobeřice už v první půli nasázely domácí Vřesině čtyři branky. Po půli si už hlídaly výsledek a Vřesina korigovala až v závěru zápasu.

Vřesina si ke svému prvnímu ostrému jarnímu zápasu pozvala na svou půdu Kobeřice. Ve 2. minutě Boček hlavičkoval nad hostující svatyni. Pak Kobeřice během tří minut zasadily Vřesině pořádný úder. V 6. minutě otevřel parádní střelou z voleje skóre sobotního zápasu Hahn – 0:1.  O tři minuty později zaskočil domácího brankáře Lamparta přímo z rohu Stuchlík – 0:2. Ve 28. minutě si po centru Rončky málem Kobeřice vsítily vlastní gól. Další branku přidaly Kobeřice ve 33. minutě, když na konci pohledné akce stál Hahn - 0:3. Ten pak dovršil hattrick tři minuty před odchodem na přestávkovou pauzu – 0:4. Další šance Kobeřic zahodili Hahn, Janík a Kusztubajda.

Po pauze Kobeřice ubraly plyn a soustředily si na uhájení výsledku. Vřesina se sice dostávala do šancí, ale zuby si vylámala na skvěle chytajícím Stříbném. V 54. resp. 61. minutě vylapal přímé kopy Čecha. V 68. minutě dostala Vřesina možnost zahrávat pokutový kop, ale nedůraznou střelu Boháče Stříbný vylapal. V dalších šancích ohrozil opět Stříbného opět Čech, ale bez výsledku. Čestného úspěchu se pak domácí družina dočkala až v 90. minutě, kdy po nahrávce Vojtěcha Kociána bodlem propálil Stříbného střídající Vitásek – 1:4.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí mužstva): Hra bez myšlenky a nápadů a bez jakékoliv chuti. Takto jsme si vstup do jara nepředstavovali. Doufejme, že jsme si smůlu již vybrali. Hvězdou zápasu byl každý, kdo to viděl, kromě hráčů.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Herně jsme navázali na zimní přípravu, kterou jsme odmakali. Velice rychle jsme vstřelili dva góly a do poločasu jsme přidali další dva. Ve druhém poločase jsme prostřídali a zvolnili. Bohužel se nám nepodařilo udržet čisté konto, když jsme dostali branku minutu před koncem.