Přimda šokovala lomský Sokol

88. R. Volka - 18. V. Tran , 28. M. Vokroj , 66. M. Růžička (p.) , 76. J. Kůst
1

Fotbalisté Tatranu Přimda zajížděli poslední březnovou sobotu do Lomu. Tam je čekal favorit na postup od 1.B třídy, domácí Sokol.

Lomským „vyhořel“ kanonýr Martin Stec a hosté toho dokonale využili. Po poločase 0:2 nakonec vyhráli vysoko a hladce 1:4. Tatran měl od začátku utkání převahu a nedopustil žadné překvapení. V 18.minutě po skvělé přihrávce za obranu skoroval na 1:0 V.Duong Tran. Ve 28.minutě se po centru do vápna dostal Miroslav Vokroj a zvýšil na 2:0, to domácí srazilo do kolen. V 66.minutě po faulu na hostujícího hráče ve vápně, se zahrával pokutový kop, a ten bezpečně proměnil Milan Ružička ml, 3:0. Jaroslav Kust po přihrávce za obranu v 76.minutě zvýšil už na 4:0. Za hosty už jen snižoval v 88.minutě R.Volka. Necelá šedesátka diváků tak viděla překvapení 15.kola okresního přeboru.

Tatran si po senzačním výkonu odvezl z Lomu 3 body.

AUTOR: Dominik Vokroj

Počet diváků: 55. Rozhodčí: Friedenberger Robert - HORA Jiří (N), VOKROJ Miloslav (N).