25.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

Čtvrtá výhra Vejprt v řadě

13. T. Keil , 35. Z. Kuča , 45. T. Keil , 65. R. Černý , 78. J. Hudec
0

Vejprty jedou dál na vítězné vlně a stíhají vedoucí celek tabulky Perštejn. Další úspěšný zářez se jim povedl na hřišti Rašovic, kde zvítězily 3:5.

Na zjevně nepřipraveném hřišti (neposekaný trávník) a ve velkém vedru, se domácí snažili na hosty „vlétnout“ a tradičně tvrdou hrou vejprtské zatlačit a „zastrašit“. Vejprty se však nedaly a po 13ti minutách proměnily první šanci Tomášem Keilem umístěnou placírkou do levé šibenice. Druhá branka padla po centru z pravé strany a krásné hlavičce Kuči do druhé šibenice. Domácí snížili po ojedinělé střele z vápna. Vejprty však do konce první půle zvýšily na rozdíl dvou branek druhou brankou Keila Tomáše, kterému před prázdnou branku přihrál Hudec.

Druhý poločas domácí snížili na 2:3 po sérii odrazů do prázdné branky, ale Slovan po dvou minutách vedl o dvě branky po brance Černého. Na 5:2 pak zvyšoval Hudec, který po několika zahozených šancích konečně skóroval. Domácí pak vrhli vše dopředu, ale snížili jen po špatném vystavení do ofsajdu vejprtské obrany. Vejprty tak splnily normu posledních výsledků a dali opět pět branek. Výsledek tak nepotěšil hráče a fanoušky Perštejna, kteří „fandili“ domácím.

TJ Slovan Vejprty
Petr Hablawetz (záložník TJ Slovan Vejprty): Po celé utkání jsme kontrolovaly hru, a i přes ojedinělá zaváhání a několika šancích domácích si šli po celou dobu za jasným cílem, třemi body. V utkání jsme neproměnili dalších nejméně osm tutovek, ale to nás v konečném zúčtování nemrzelo.

D. Mašek [-] - A. Pop [-] , R. Marančák [-] , P. Hablawetz [-] , M. Keil [-] - R. Černý [-] , J. Jansa [-] , Z. Kuča [-] , M. Budský [-] - J. Hudec [-] , T. Keil [-]

ŽK: 30. M. Budský , 35. T. Keil , 70. J. Hudec .
Hráči zápasu: M. Budský , M. Keil , Z. Kuča .
Místo: Rašovice.