16.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Nováček z Březnice si doma vyšlápl na Malenovice

14

V Březnici se hrálo malé zlínské derby, zavítal zde druhý tým tabulky z Malenovic. V prvním poločasu potvrzovali hosté roli favorita a vedli o jednu branku. Domácí se však ve druhém dějství vzepjali k velkému výkonu a dokázali zápas otočit i zásluhou střelecky disponovaného Jana Chvíly. Březnice tak bere důležité tři body, které jí mohou hodně pomoci v cestě za záchranou.

Za silného větru trpěl spád hry i pohledná kombinace. Hosté se v první půli proti větru snažili spíše zpomalit průběh hry, která probíhala hlavně uprostřed hrací plochy. Gólmani neměli moc práce. Tečovičtí měli dobrou příležitost ke konci poločasu, ale Vopatřil místo zakončení volil přihrávku na D. Dorazína, jenž byl ale v postavení mimo hru.

Ve druhém poločase byl průběh podobný. Až čtvrt hodiny před koncem po nákopu Balcárka prodloužil hlavou za sebe v pokutovém území dobře postavený Chovanec a míč skončil ve Vajdově kleci – 0:1. Nedlouho poté přehodil Frkal před velké vápno vyběhnuvšího domácího brankáře do prázdné branky a bylo o dva góly. Těsně před koncem nestihl míč u boční lajny Vajda a z následného rychlého autu vhozeného Frkalem upravil výsledek na krutých 0:3 pro domácí Vopatřil, který se trefil do prázdné domácí klece.

SK Březnice
Jan Chvíla, hráč: V prvním poločasu jsme prohrávali o dvě branky. Rozhodující bylo, že se nám ještě do poločasu podařilo snížit. Za výkon ve druhém poločase jsme si zasloužili zápas otočit a vyhrát.

FC Malenovice
Facebook Malenovic:

SK Březnice
M. Dyšlevský [-] - T. Kozel [-] (78. A. Běhula [-] ) , L. Hamerník [-] , P. Mol [-] , M. Šmigura [-] (9. J. Mňačko [-] ) , R. Ambrož [-] (88. J. Mikel [-] ) , J. Chvíla [-] , R. Kamenčák [-] , P. Teplý [-] , V. Stuchlík [-] , M. Kozmík [-]

J. Mňaček [-] - Š. Válek [-] , D. Kletečka [-] (61. P. Menša [-] ) , R. Střelec [-] , D. Paták [-] - J. Kostka [-] (89. D. Mikoška [-] ) , M. Bartoň [-] , M. Bartek [-] , D. Torma [-] - D. Bartoň [-] , P. Vichorec [-] (82. M. Daněk [-] )

ŽK: 76. R. Kamenčák , 78. L. Hamerník - 88. D. Torma .
Hráči zápasu: J. Chvíla , R. Kamenčák - R. Střelec .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: TOMAN Stanislav - DOSTÁLEK Josef, HUTĚČKA Josef (N).