15.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

--

3

Fotbalisté Baníku Rychvald porazili v 15. kole okresního přeboru Gascontrol Havířov 4:1 a zůstávají na sedmé příčce.

Oba týmy se poprvé v sezoně utkaly hned na začátku sezóny, kdy se z vítězství na svém hřišti radovali hráči Havířova.

Domácí začali náporem. Tři velké šance měl na kopačkách kapitán Vojta Musil, ale bez úspěšného zakončení. Zápasové skóre se opět upravovalo až v 36 minutě, opět po úniku Vojty Musila. První poločas pak již skončil beze změny.

V úvodu druhého poločasu se Vojta Musil po nádherné přihrávce potřetí trefil do branky soupeře a zvýšil stav utkání na 3:0. Pro útočníka Vojtu Musila to byl v této sezóně již třetí hattrick.

Střídání jako by domácí vyvedlo z tempa a hostům se se tak podařilo v 78 minutě zásluhou Patrika Szelonga snížit na stav 3:1. Ale v 83 minutě se před brankou soupeře nejlépe zorientoval Marek Plecháček a zasunul míč za brankovou čáru soupeře. Stav 4:1 pak již vydržel až do konce zápasu.

Po týdnu zahrál Baník opět dobrý zapas. Závěrem chci říct, že doma hraje Baník dobře ale venku to není nic moc.“ Dodal k zápasu předseda TJ Lubomír Skýba.

AUTOR: VLADIMÍR TVARDEK