20.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Mezilesí nadělovalo

3

report...

V dalším domácím zápase o „šest bodů“ přijel do Načešic soused z tabulky a úvod zápasu ukázal ,že jde o hodně.Na obou stranách spoustu nepřesností,i když herní převaha byla na domácí straně ,jenže bez brankových příležitostí.Domácí za to vzali v poslední čtvrthodině prvního poločasu.Nejdříve se prosadil po akci F.Jiráska Pilný v 30 min. 1:0 O pět minut později to už bylo 2:0 a opět Pilný.V 39 min. po faulu hostujícího brankaře D.Jirásek z penalty uklidńuje domácí diváky 3:0.A to ještě měl ještě možnost na hattrick Pilný,ale jeho hlavičku zastavuje břevno.
Jak už je u domácích zvykem,druhá část zápasu nebývá jejich nejsilnější a tomu odpovídal i začátek.Sice se v 47 min. prezentoval střelou Svoboda,ale jinak byl úvod druhého poločasu ve znamení profesorské hry Načešic.Toho hosté využili snížením v 52 min Dvořákem 3:1. A i další minuty ukazovaly ,že by se mohlo ještě utkání zdramatizovat.Domácí se vrátili ke své hře v posledních 20 minutách a vítězství korunovali dvěma brankami v závěrečné desetimutovce.Nejdříve po faulu na D.Jiráska z pokutového kopu zvýšil Dobrovolný na 4:1 a vzápětí po pěkné kombinaci uzavřel skóre zápasu D,Jirásek na 5:1

TJ Mezilesí Načešice
P. Gajdošík [-] - F. Jirásek [-] (39. M. Dobrovolný [-] ) , A. Jirásek [-] (83. J. Rohlík [-] ) , M. Svoboda [-] , J. Stehlík [-] (68. P. Pejcha [-] ) , M. Kodera [-] , M. Šafránek [-] (87. F. Bříza [-] ) , M. Tomčík [-] , O. Pilný [-] , V. Mládek [-] , D. Jirásek [-]