15.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2017-2018

--

Letrohrad prohrál na penalty

0

Report...

V neděli dopoledne letohradská rezerva přivítala na UMT celek Svitavy B. Z A mužstva nás posílili Preclík, Vaníček, Stejskal, Hiller, Lorenc a brankař Moláček. Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří se v sedmé minutě ujali vedení po hlavičce Hillera. V dalším průběhu hry se do dvou šancí dostali hosté ale v brance Letohradu stál podle mě nejlepší hráč utkání Moláček. Obě tvrdé střely vyrazil. Začátek druhého poločasu hosté zatlačili na domácí mužstvo ale tomu se podařilo z dobře provedeného protiútoku zvýšit Černohorským na rozdíl dvou branek. Bohužel o utkání rozhodl ve 73. minutě, výborně kopnutý přímý kop hostujícím Kroulíkem. Snížení a střídání vlilo hostujícímu celku krev do žil. Šli za vyrovnáním a to se jim tři minuty před koncem podařilo. Penalty se štěstím skončily 7:6 ve prospěch hostí.

Remíza byla zasloužená. Domácí tým bohužel nedokázal dvoubrankové vedení udržet. Nedařila se kombinace , chyběla lehkost.

Za týden 8.4. hrajeme venku proti lídru soutěže Luži. Budeme se muset ve hře velice zlepšit nebo si odvezeme nelichotivý výsledek.