28.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Lanškroun hubeně vyhrál

47. M. Marek
3

V sobotu odpoledne jsme jeli odehrát do Lanškrouna kde provedli menší rekonstrukci stadiónu.Domácí tým je na vítězné vlně a uštědřil některým soupeřům tvrdou lekci. I když měli domácí za sebou čtvrteční pohárové utkání pustili se do zápasu s velkou chutí a dávali najevo svou herní kvalitu. Domácí si vytvořili několik šancí a Gerčák předvedl svou vysokou kvalitu.Po úvodním domácím tlaku jsme se osmělili i my a začali jsme si vytvářet šance,ale zakončení Šafka,Voborníka,Krejzy i Myšáka zůstala nevyužita a tak první poločas skončil 0:0.                          O přestávce jsme si řekli že udržet čisté konto bude pro úspěch důležité,ale už ve třetí minutě druhé půle 48´jsme udělali chybu za kterou jsme byli potrestáni 1:0 pro domácí tým. Domácí rázem ožili a snažili se od vstřelení další branky,ale do další šance jsme už domácí do ničeho nepustili a naopak jsme začali více držet míč a při jedné šanci když šel Myšák na domácí branku jeden z obránců ho před vápnem fauloval a dostal červenou kartu.Domácí tým od 64´hráli o deseti a my jsme se více snažili o vyrovnávací branku.Bohužel přes větší snahu jsme vlastní zbrklostí o brankové příležitosti připravili sami a tak domácí tým zaslouženě vyhrál. O proti domácímu zápasu jsme odehráli lepší zápas a hráčům zato patři poděkovat,ale neproměnění šancí nás musí mrzet neboť to nás stojí důležité body.Na poslední domácí zápas se musíme dobře připravit a věřit že konečně proměníme své šance.