28.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Litomyšl porazila Chrudim

3

Po debaklu 0:6 s Lanškrounem začala juniorka na hřišti v Litomyšli zcela podobně. Domácí si v prvním poločase vytvořili více příležitostí a ve 31. minutě se dokázali i gólově prosadit Štoudkem, když po dlouhém vhazování nejvíše vyskočil a hlavou otevřel skóre utkání. Hostům zcela chyběl střed zálohy, neměli odražené míče, chyběl pohyb a zbytečné ztráty hráče juniorky vyčerpávali. Na některých hráčích byla vidět tréninková absence. Poločas tak domácí zvládli lépe a zaslouženě se ujali vedení. Ve druhém poločase se sice hráči juniorky více snažili. Vytvořili si i územní převahu, ale ve finální fázy to bylo špatné. Když se přidali i neproměněné šance bylo zřejmé, že na body bude moci juniorka zapomenout. Když v 76. minutě Folta přidal znovu po hrubce druhý gól domácích bylo o výsledku rozhodnuto. Hosté nedokázali, proměnit ani pokutový kop v 90. minutě, když byl brankářem podražen stoper juniorky Tlapák. Exekutor Shejbal nepředvedl kop, který by brankáře ohrozil a tak juniorka MFK ani kosmeticky výsledek utkání neupravila. Po debaklu s Lanškrounem je tu další bodová ztráta, i když bodovat se v Litomyšli  dalo.