25.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

3

gólový sestřih

V 7. minutě trefil parádní střelou Ptáček břevno.
V 10. minutě Bednář z voleje mířil těsně vedle.
V 15. minutě mířila střela Awuka do šibenice, ale Ehrenberger výborným zákrokem likviduje na rohový kop a z něho se v pokutovém území prosadil v šestnáctce Tochukwu Mbah 1:0.
V 18. minutě hosté po rychlém brejku vyrovnávají zásluhou dorážky Ptáčka 1:1.
Ve 40. minutě se po akci Bednáře trefuje Mcdon Mbah 2:1.
Ve 44. minutě se v pokutovém území prosadil důrazný Savych 2:2.
V 70. minutě rozhodl o vítězství hostů nejlepší hráč na hřišti Ptáček, krásnou střelou 2:3.