22.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Městec těsně porazil Žamberk

4

report....

A mužstvo na domácím hřišti opět potěšilo své fanoušky, kterých přišlo 300. Máme opravdu krásnou návštěvnost a jsme za to moc rádi. Tentokrát s prázdnou odjížděl tým ze Žamberka, který tu odehrál velmi kvalitní zápas. Již v 1. minutě utkání vyslal střelu Kuba Hlaváč, ale šla mimo. Ve 13. minutě kopeme nepřímý kop, kdy Kuba Hlaváč našel Domču Zrůsta, ale ten míří nad. Hned v 15. minutě přišel náš rychlý protiútok po pravé straně, Domča Zrůst centruje před branku a Domča Levínský střílí, ale brankař hostí vyráží na roh.V 18. minutě střílí hosté do rukou Milana Žďánského. Ve 26. minutě roh hostů míč se odráží k hráči Kopeckému Adamovi, ale jeho prudkou střelu náš gólman vyráží. Ve 29. minutě z přímého kopu Kopecký Adam obstřeluje naši postavenou zeď, ale jeho střela končí mimo. Ve 33. minutě Standa Mach vybojoval míč, ale jeho střela končí vedle. 35. minuta a velká šance hostí, naštěstí se jim nepodařilo protlačit míč do naší branky. Ve 36. minutě střela Adama Kopeckého končí v náručí Milana Žďánského. Ve 38. minutě pro svalové zranění musí střídat Domča Zrůst. Ve 39. minutě střela Standy Macha končí nad. Ve 43. minutě má ještě šanci Domča Levínský, ale jeho střelu chytá brankař. Ve 47. minutě střela Trejtnara míří vedle. V 50. minutě byl brankář hostí vyběhnutý více z brány a nedosáhl na střelu Kuby Hlaváče, 1:0. V 52. minutě Standa Mach centruje, ale hlavička Petra Vegeše míří do náručí brankaře. 54. minuta nepřímý kop hostí, ale Kopecký Ondra hlavičkuje do rukou Milana Žďánského. V 59. minutě přichází po sobě 2 rohy hostí, ale ubránili jsme se. 68. minuta pěkná akce našich, Domča Levínský centruje, Petr Vegeš hlavou přihrává Davidovi Salfickému, ale jeho střela je zblokována na roh. V 71. minutě přichází náš faul v pokutovém území a rozhodčí nařizuje pokutový kop, ke kterému se postavil Kopecký Adam, ale netuší, že my máme experta na pokutové kopy a skvělý Milan Žďánský vyráží, i když musí chytat proti sluníčku. V 79. minutě musí střídat David Salfický také pro zranění. V 82. minutě poslední šance hostí, ale Kopecký Adam míří vedle. V 86. minutě mají velkou šanci Kuba Musil a Petr Vegeš, ale konečná střela byla zblokována. V 90. minutě ještě střela Toma Zrůsta, která byla také zblokována. Jednobrankový výsledek jsme dokázali ubránit. Patří nám zatím třetí místo v tabulce, před čtvrtým máme náskok dvou bodů. Doufám, že zranění kluci budou v pořádku.