21.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Městec loupil v Litomyšli

4

report....

A mužstvo dnes odjíždělo ke svému utkání do Litomyšle. Sehrálo zde výborný zápas. Bohužel až do 20. minuty šel přenos špatně, tak nemohu tento úvod komentovat. Pak jsme mohli vidět menší převahu domácích, ale my jsme se postupně osmělovali a pořádali nájezdy směrem k domácí brance. Naše první šance přišla ve 34. minutě po pěkné kombinační akci, ale střela Kuby Hlaváče skončila v náručí domácího brankaře. Ve 43. minutě kopeme nepřímý kop, domácí hráč vyráží hlavou na roh, z něhož Kuba Hlaváč přestřeluje branku. Z rychlého protiútoku ve 44. minutě domácí také přestřelují branku. Více akcí první poločas nenabídl a tak končí smírně 0:0. Druhý poločas jsme jednoznačně lepším týmem byli my. Ve 48. minutě naše velká šance, kdy po autovém vhazování míč našel Standu Macha, který centruje před branku, ale David Salfický ještě přestřelil. V 51. minutě po rychlé akci našich po pravé straně Standa Mach – Dominik Levínský – David Salfický a tentokrát se již David Salfický nemýlí, 0:1. V 65. minutě opět naše příležitost na vstřelení branky, ale Kuba Hlaváč střílí vedle. 70. minuta náš přímý kop, ale Kuba Hlaváč trefuje náruč domácího brankaře. V 71. minutě velká šance domácího Folty, který vysílá na naši branku nebezpečnou střelu, kterou ale s přehledem likviduje Milan Žďánský. Přichází 86. minuta a naše jediná chyba v obraně, domácí kopou nepřímý kop a za naší obranou zůstali dva hráči domácích a Gyömber vyrovnává na 1:1. Hned na to následuje naše šance, kdy Standa Mach našel před brankou Kubu Hlaváče, který nedokázal domácího gólmana přehodit. Kubovi dnes chybělo štěstí ke vstřelení branky. Přichází 87. minuta a domácí brankař vykopává směrem k naší brance, míč se dostává na nohu Toma Dvořáčka, který odkopem skoro přes polovinu hřiště našel Davida Salfického, který vyhrál souboj s domácím obráncem a z větší dálky prostřeluje gólmana, 1:2. Domácí z tohoto gólu byli asi velmi překvapeni a i domácí kameraman, který ani nestihl zaznamenat souboj Davida Salfického o míč s domácím obráncem. Důležité 3 body jsou doma. Pochvalu dnes zaslouží celé mužstvo za bojovnost, za ukázněnost (neobdrželi jsme žádnou žlutou kartu), za hru bez zbytečných faulů. Obrana dnes hrála na výbornou, domácí hráči neměli moc příležitostí se přes ni dostat. Nezapomeňte, že již ve středu 18.4. od 17 hodin hraje opět A mužstvo a to doma s Hlinskem.

zdroj: Heřmanův Městec - facebook