21.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Rezerva Chrudimi nadělovala

4

report..

Domácí rezerva začala proti papírovému favoritovi s elánem a ve 3. minutě měl šanci Zavřel, který vybojoval roh. Ve 4. minutě po jeho rozehrání Zrůst na hranici šestnáctky míč přiklepl Zavřelovi , který si jej navedl a střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0. V 7. minutě byl u míče dříve než brankář hostí Zrůst, ale holický brankář míč stačil vyrazit. Odraženého míče se chopil domácí Netušil nezazmatkoval a křižnou střelou zvýšil do prázdné branky na 2:0. Domácí byli na koni ve 12. minutě po chytré nahrávce Netušila postupoval sám na brankáře Tlapák P., ale přestřelil hostující branku. Ve 14. minutě obrana holických zazmatkovala, brankář Kovařík si míč pokopl, ale nestihl ho odkopnout před dotírajícím Netušilem, který odkop zachytil a do prázdné branky přidal třetí gól. V 19. minutě předvedli chrudimští pěknou kombinační akci, Netušil vysunul Žaluda, ten akci posunul a v pokutovém území hostí přihrávkou našel Tlapáka P., který se tentokrát nemýlil a s přehledem zvýšil na 4:0. Domácí hosty totálně odzbrojili a za 20. minut si vytvořili čtyřgólový náskok. Ve 36. minutě přidal Zavřel hlavou pátý gól, u kterého se musel červenat brankář Kovařík, kterému míč propadl mezi rukama do branky 5:0. Debaklem zavánějící skóre prvního poločasu korigovali hosté Kopřivou ve 45. minutě z přímého kopu 5:1. Domácí si do kabin odnášeli luxusní náskok čtyř gólů. Druhý poločas začala rezerva znovu tlakem a po faulu na Zrůsta kopali domácí v 50. minutě přímý kop cca z 27 metrů. Zavřel napřáhl a dokonale zaskočil hostujícího brankáře 6:1. Podobný kousek se povedl o tři minuty později hostujícímu Řezníčkovi, který ze hry trefil šibenici domácí branky cca ze 30 metrů 6:2. To však bylo od hostů vše a domácí dominovali. V 74. minutě po zákroku na Kliku, kopali domácí pokutový kop. Shejbal se nemýlil a zvyšoval na 7:2. V poslední minutě měl poslední slovo kapitán domácích Žalud, který si narazil míč s Klikou a Pekařem, dlouhým míčem za obranu vyslal Kliku, který mu míč v pokutovém území hostí vrátil a chrudimský kapitán střelou k pravé tyči nedal brankáři hostí sebemenší šanci. Skóre utkání se zastavilo na konečných 8:2 pro domácí rezervu.