20.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Hlaváč hrdinou domácích

3

report...

Dnes hrálo své první utkání na domácím hřišti A mužstvo a bylo úspěšné. Potěšilo 250 diváků, kteří jistě odcházeli potěšeni z výkonu našich borců. První poločas byl bohatý na šance. My jsme měli již šanci ve 2. minutě, kdy David Svoboda našel před brankou Standu Macha, ale ten mířil nad. V 8. minutě zahrozili hosté, ale jejich střelu zlikvidoval Milan Žďánský, který vyrazil na roh, z následného rohu ještě chytil hlavičku hostí. Již v 9. Minutě musí odstoupit david Svoboda kvůli svalovému zranění. Ve 20. minutě centroval Matěj Jablečník před branku hostí, ale Tom Dvořáček minul. Velkou šanci měl ve 21. minutě opět Tom Dvořáček, kdy mu nacentroval míč Kuba Hlaváč a hosty zachránila od gólu tyč. Ve 23. minutě letěl z nohy Domči Levínského další centr, tentokrát David Salfický míjí branku. Přišla 36. minuta a s ní chyba hostí. Obránce dával malou domů, ale brankař zkazil odkop a David Salfický ho obehrál, nahrál Kubovi Hlaváčovi a ten nás poslal do vedení, 1:0. Ve 39. minutě nás od branky zachraňuje Matěj Jablečník, který vykopává míč od tyče. Ve druhém poločase již tolik šancí nebylo. Hned v úvodu, ve 46. minutě střelu Sity vyráží Milan Žďánský na roh. Následují dva rohy hostí, ale naši branku již neohrozili. V 52. minutě Kuba Hlaváč z přímého kopu míří těsně nad. V 64. minutě rozehráváme rohový kop my, ale Domča Čáp míří také nad. V 89. minutě přichází ještě šance hostí, ale Sita míří nad. Dobrou obrannou činností jsme dnes vybojovali 3 body. Do boje dnes nemohl zasáhnout David Jablečník, který nemá stále doléčené koleno.

zdroj: Městec - facebook