18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Nová Ves veze tři body ze Žďáru

6

V zápase kde už o moc nešlo se utkal Horní Žďár a favorit zápasu Nová Ves. Hostující tým, který má za sebou skvělou sezónu hrál už jen o neostupové druhé místo a Žďár už před zápasem měl jistotu předposledního místa. V utkání se prosadil jako první Jan Pospíchal, tradiční střelec střelec Spartaku, ve 42. minutě. Když se pak v 56. minutě trefil ještě hostující Pavel Bambule zdálo se být rozhodnuto. Domácí zápas zdramatizovali trefou Pavla Sliackého na 1:2, ale další trefu už přidat nezvládli. Nová Ves tak povedenou sezónu zakončila výhrou a pojistila si tak krásné druhé místo.

SK Horní Žďár
P. Fríd [-] - P. Kučera [-] , M. Hochmuth [-] , D. Šablatura [-] , D. Píšan [-] , P. Kalina [-] - M. Mikloš [-] , B. Blažek [-] - P. Sliacký [-] , L. Jarkovský [-] - M. Novák [-]

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
P. Špringer [-] - V. Candra [-] , J. Bumba [-] - P. Bjel [-] , P. Bambule [-] , P. Candra [-] - J. Pospíchal [-] , R. Škácha [-] - M. Mezera [-] , M. Tetík [-] , B. Harazím [-]

ŽK: 23. P. Sliacký , 72. D. Píšan , 85. M. Novák - 73. B. Harazím , 85. P. Bjel .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: MAŇHAL ING. Jan - ROŠTEK Tomáš (N), CANDRA Vladimír (N).