14.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Horní Žďár pokořil Pěnu

12

Pěna byla v tomto utkání mírným favoritem, avšak tuto úlohu nepotvrdila. První poločas skončil remízou 1:1, ale v poločase druhém týmu hostí došli síly a Žďár opět ukázal jak se berou body soupeřům z vyších míst tabulky. Je třeba zmínit, že Pěna nepřijela v úplně optimální sestavě, chyběl například zraněný Kubinec a několik dalších hráčů základní sestavy. Horní Žďár nakonec zkušeně sehrál zápas s oslabeným soupeřem a zvítězil před domácími fanoušky jasným výsledkem 5:1.

Podrobnosti připravujeme ...

SK Horní Žďár
P. Fríd [-] - M. Hochmuth [-] , D. Píšan [-] , D. Šablatura [-] , P. Kalina [-] - M. Novák [-] , M. Píšan [-] , Š. Dolák [-] , M. Mikloš [-] - P. Sliacký [-] , L. Jarkovský [-] -

Sokol Horní Pěna
M. Křivánek [-] - T. Reisner [-] , J. Roh [-] , P. Plucar [-] , M. Miláček [-] - L. Jirků [-] , D. Maňour [-] , A. Balga [-] , V. Pešek [-] - J. Kupka [-] , R. Dvořák [-]

Počet diváků: 31. Rozhodčí: ŠVEC Bohumil - ROŠTEK Tomáš (N), MASOJÍDEK Karel (N).