11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Majdalena nakonec bez bodů

9

Souboj týmů ze středu tabulky dopadl lépe pro Horní Pěnou. První poločas skončil remízou a zápas se rozhodoval až pět minut před koncem základní hrací doby kdy se trefil Jan Sláma. Podle informací ze zákulisí se mělo jednat o kontumaci kvůli ''na černo'' hrajícím hráči v kádru domácích. To se ale nakonec nepotvrdilo a tak Horní Pěna za výhru 2:1 bere tři body.

Sokol Horní Pěna
L. Bendík [-] - L. Jirků [-] , P. Plucar [-] , P. Mikulík [-] , T. Reisner [-] - J. Kubinec [-] , D. Maňour [-] , J. Roh [-] - J. Sláma [-] , A. Balga [-] , F. Sivák [-] -

TJ Sloupárna Majdalena
P. Bárta [-] - O. Mranica [-] - T. Bürger [-] , M. Hamerník [-] , P. Buday [-] , V. Bouchal [-] , R. Bezemek [-] , V. Cikán [-] , J. Fürst [-] , P. Jecha [-] , D. Sejk [-]

ŽK: 86. A. Balga - 33. P. Buday , 58. P. Jecha .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: BICEK Roman - MASOJÍDEK Karel (N), KOŘALKA Radek (N).